Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu mobil uygulama tarafından toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, mobil uygulama kullanıcısı tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi mobil uygulaması kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak kullanıcılarımız tarafından sunulan kişisel veriler (kimlik numaranız, adınız, elektronik posta adresiniz, adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Kullanıcılarımız tarafından isteğe bağlı olarak, istek talep ve şikayet formu doldurulması gibi taleplerde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde mobil uygulamamız tarafından herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnternetten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme yapma hakkına sahiptir.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, İletişim linkinden faydalanabilirsiniz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi gelecek olan talepleri karşılamak üzere gerekli çalışmaları ve araştırmaları yapacaktır. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.